REZERVUJTE SI SVŮJ STRATEGICKÝ HOVOR!
Podle typu prohlížeče může mít načítání kalendáře menší zpoždění.
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Při moderování a živých vstupech jsem mívala trému. S Oliverem pracujeme na tom, abych se toho pocitu zbavila a cítila se při své práci přirozeně. Už při první živé akci po naší schůzce jsem měla mnohem lepší pocit. Tréma ze mě odpadla. Olivera můžu maximálně doporučit. 

Betty, reportérka
Jako podnikatel často přednáším a vystupuji na konferencích. S Oliverem jsme můj projev učesali a odstranili chybičky. Teď se před publikem cítím komfortně. Ať už vás ohledně veřejného vystupování trápí cokoliv, Oliver vám s tím dokáže pomoct a posunout vás dál. 

Max, podnikatel 
Jako podnikatelka s určitou pravidelností vystupuji na veletrzích, kde prezentuji své produkty. A i když s komunikací na schůzkách nemám žádný problém, před publikem je to něco úplně jiného. Oliver mě naučil, jak se zbavit trémy při takových situacích a jak komunikovat s publikem a získat si jeho plnou pozornost. Po poslední prezentaci se masivně zvýšil zájem o naše produkty. Publikum nalákal odprezentovaný příběh, který jsme s Oliverem sestavili. 

Karin, podnikatelka 
Měl jsem problém s mluvením před větší skupinou lidí při prezentování projektů ve škole i při zkouškách. Oliver mě naučil, jak správně trénovat a jak tento problém odstranit. Potkali jsme se několikrát i osobně a mám z něj skvělý pocit. Je opravdu takový, jako působí na sociálních sítích. Spolupráci s ním můžu doporučit, je to profík! 

Tomáš, student
2020 Oliver Sálus
Powered By ClickFunnels.com